Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
Kalibr Cup 2018

8. února 2018 proběhl již 18. ročník kadeřnické a kosmetické soutěže KALIBR CUP, pořádaný Střední odbornou školou a Středním odborným učilištěm v Lanškrouně. Letošní téma nás zavedlo do tajů „Mystic gothic“. Kreace, které vznikly pod rukama všech soutěžících, byly opravdu úžasné, a odborná porota neměla svůj úkol vůbec jednoduchý, což se odrazilo i na konečném hodnocení, jenž bylo velmi těsné.

Kategorie make – up se účastnilo 22 soutěžících, hodnotil se jak správný postup,
tak detailní líčení a celkový dojem. Čas vymezený na práci v kategorii make-up byl stanoven na 55 minut plus 5 minut na konečnou úpravu. Z naší školy se dané kategorie zúčastnily žákyně Jana Krokavcová (3.E) a Terezie Gazárková (2.E),
které postoupily ze školního kola v kategorii make-up. Díky úžasnému 7. a 8. místu postupují obě do finále, jež se koná v Praze 17. března v rámci kosmetického veletrhu WORL OF BEAUTY & SPA.

Karina Valášková (3.A), která nás reprezentovala v kategorii účesová tvorba, obsadila krásné 13. místo z celkového počtu 31 soutěžících.

Všechny si z Lanškrouna odvezly spoustu nových zkušeností a zážitků, které zcela jistě zhodnotí ve finálovém kole.

|
 zpět |  | fotogalerie
© Copyright 2005 - 2017 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík