Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
WORLD OF BEAUTY & SPA – FINÁLE KALIBR CUP 2018

V sobotu 17. března 2018 se naše žačky zúčastnily finálového kola 18. ročníku mezinárodní soutěže Kalibr cup, a to v rámci kosmetického veletrhu World of beauty & spa konaného na výstavišti v Praze Letňanech.

Probojovat se až do finálového kola nebylo pro soutěžící vůbec jednoduché a z jejich strany znamenalo vynaložit mnoho úsilí a odhodlání. Aby si obě naše žačky zajistily postup až sem, musely nejprve překonat nástrahy kola školního, z něhož postoupily Jana Krokavcová a Terezie Gazárková.  Následně musely svým výkonem přesvědčit i porotu v Lanškrouně. Zde v konkurenci 26 soutěžících obě obsadily postupová místa do pražského finálového kola. 

Kromě neskrývané radosti z postupu si také uvědomily, že se budou muset celou dobu ještě intenzivněji připravovat a pilovat techniku pro letošní téma Mystic gothic. Příprava nebyla vůbec snadná a znamenala promyslet nejen vhodnou koncepci líčení, ale také účes, a to vše s vhodným výběrem oblečení a doplňků sladit do posledního detailu. Obě děvčata se výzvy zhostila zodpovědně a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

I přes školní povinnosti a skutečnost, že se Jana Krokavcová zároveň připravovala ještě na soutěž líčení Harmonie Brno se zcela odlišným tématem, která se konala jen pouhé dva dny před samotným finále v Praze, obsadily  naše žačky nádherné 4. a 5. místo. Členové poroty v čele s prestižním vizážistou Pavlem Bauerem ani letos neměli jednoduchý úkol. Za obrovský úspěch oběma gratulujeme. Doufáme, že účastí v této nejprestižnější juniorské soutěži mladých kosmetiček, získala děvčata zejména cenné zkušenosti a inspiraci pro svůj další profesní rozvoj.

Na celkové výsledky soutěže se můžete podívat zde:
https://www.beautyexpo.cz/vysledky/#kalibrcupmakeup


|
 zpět |  | fotogalerie
© Copyright 2005 - 2017 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík