Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
Enviromentální výuka v Kovozoo

V souvislosti s rozšiřováním obecného povědomí studentů jsme se rozhodli vyrazit do Kovozoo a zjistit, jak se může nakládat se starým kovem, např. auty. O tom, jaké to bylo, podají zprávu už přímo naše studentky.


„Dne 16. 4. jsme se zúčastnily exkurze do Kovozoo ve Starém Městě, kde jsme měly možnost seznámit se s výrobním průmyslem v oblasti hutnictví a práce s recyklovaným odpadem. Tento podnik se zabývá výrobou zvířat z tříděných barevných kovů. Bylo to tam zajímavé a hezky zařízené, ale vhodnější spíše pro mladší generace mládeže.“
Terezie
 
„Včera jsme byly v Kovozoo a bylo to super. Krásný pondělní den, až na to, že ráno pršelo, ale pak už bylo krásně a slunečně. Byla jsem tam poprvé, takže za mě fakt super. Projely jsme se vláčkem a k tomu bylo vyprávění o tom, co se tam dělo, co tam dříve bylo.“
Štěpánka

Včerejší výlet do Kovozoo se mi velice líbil. Nejprve to vypadalo s počasím špatně, ale nakonec se vyčasilo a bylo to super. Kvůli některým opozdilcům jsme musely jet autobusem, jinak bychom to nestihly. Když jsme dojely do Kovozoo, tak se nás ujal milý pán, který nás povozil vláčkem po areálu. I když byla zvířátka jen z kovu, vypadala moc krásně a opravdicky.
Markéta

Včerejší výlet do Kovozoo se mi líbil až na to, že pršelo a nebylo to po mě nic nového ani zajímavého, protože už jsem tam byla. Ale i když jsem tam už byla, tak to bylo pěkné a pro mě hlavně vzpomínkové.
Kateřina


|
 zpět |  
© Copyright 2005 - 2017 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík