Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality

ÚTOK ZOMBIÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLE

Oslava Halloweenu se vymkla kontrole. Skandální pochybení při dodržení bezpečnosti práce. Hrdinný učitel (37) nakažen nebezpečným virem, žáci vyvázli bez zranění.

Dne 1. listopadu 2018 proběhla na Střední škole služeb s.r.o. oslava svátku Halloween. Kromě klasické zábavy se učitelé rozhodli použít jako dekoraci sadu deseti "živých" zombií, které jsou v tuto roční dobu již tradičně k mání v obchodních řetězcích IKEA. Při práci s nemrtvými je však potřeba dodržovat jistá bezpečnostní opatření, z nichž nejvýznamnější je udržování okolní teploty, která by neměla přesáhnout 18 stupňů Celsia. Nízká teplota totiž udržuje zombie v letargickém stavu a zabraňuje jejich předčasnému rozkladu

Díky předčasnému startu topné sezony, absenci teploměru v učebně a nedůsledné kontrole radiátorů se začali nemrtví probouzet, když teplota v učebně přesáhla 21 stupňů a zaútočily na žáky s učitelem. Ten se však duchapřítomně postavil zombiím do cesty a poskytnul tak žákům čas k útěku. Žáci pak přivolali strážníky městské policie, kterým se podařilo zombie zlikvidovat. Zdravotní stav učitele (nechce být jmenován) byl stabilizován na jednotce intenzivní péče v uherskohradišťské nemocnici. Z lékařské zprávy vyplývá, že k nejhoršímu nedošlo jenom proto, že u učitelů dochází k profesní deformaci, která se projevuje extrémní tuhostí lebky a zombiím se tak nepodařilo dostat se k pochoutce ze všech nejoblíbenější - lidskému mozku. Kromě několika kousanců a škrábanců si tak učitel odnesl ze střetu pouze nákazu zombiím virem, jehož léčba je téměř totožná s léčbou vztekliny, jak uvedl primář uherskohradišťské nemocnice Mgr. Alois Růžička.

Fake news (falešné zprávy) se šíří světem médií více než kdy dříve. Dokonalý receptem je 60% pravdy na 40% lží a punc opravdovosti dodá názor odborníka. Nevěřte všemu, co čtete! Realita je zpravidla mnohem nudnější.

 

Halloween na Střední škole služeb s.r.o.

Dne 1. listopadu 2018 proběhla na Střední škole služeb s.r.o. oslava svátku Halloween. Jako každý rok, byla i letos výsledkem spolupráce žáků oborů kadeřnice, kosmetička a aranžérka.

Úkolem žáků vybrané třídy, letos to byla 3. A, je vždy připravit halloweenský večírek pro své spolužáky. Studenti tak mají možnost blíže se seznámit s tímto svátkem, který není pro Českou republiku typický a zúčastnit se zábavných aktivit, jako je headbobbing (lovení jablek z mísy s vodou) nebo třeba soutěž o nejďábelštější smích a pokusy se suchým ledem.

Velký dík za uskutečnění oslav patří tento rok aranžérkám ze třídy 3. A, které pod vedením paní učitelky Hanáčkové připravily dekorace a vyzdobily učebnu. Kosmetičkám ze třídy 3. E a kadeřnicím ze třídy 3. A, které pod vedením paní mistrové Dosoudilové namaskovaly žáky za hordu zombií a taky panu učiteli Hájkovi, který akci pod záštitou anglického jazyka pořádal.


|
 zpět | fotogalerie
© Copyright 2005 - 2018 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík