Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
Školní kolo soutěže kosmetiček

Dámy a pánové, vítejte v Moulin Rouge…

V místě plném svůdných a překrásných dam, lesku a třpytivých scenérií. Nechte se vtáhnout divokou atmosférou a okouzlit brilantností a nonšalancí našeho programu… Pohodlně usaďte, program začíná!

Opět po roce se setkáváme ve školním kole naší kosmetické soutěže. Tentokrát s tématem Moulin Rouge.
V odborné porotě zasedli Jana Krokavcová, studentka 4. ročníku a účastnice Kalibr cup 2018 v Praze, Lucie Katrňáková, make-up stylistka a bývalá studentka naší školy. Hodnotili také profesionální fotograf pan Michal Pavlásek, kadeřník Marek Salaj a paní mistrové Pavla Dosoudilová a Nela Partyšová.

Soutěže se zúčastnilo celkem deset soutěžících. Třetí místo obsadila Hanka Svitáková s modelkou Sabinou Mertovou. Na druhém místě skončila Terezie Gazárková s modelkou Annou Jelínkovou a vítězkou se stala Markéta Jurásková s modelkou Barborou Zalubilovou. Slečny, které zaujaly první a druhou příčku postupují do semifinálového kola, které se koná v únoru v Lanškrouně.

Doprovodný program soutěže připravily žákyně 4.E, se kterou si ostatní účastníci a návštěvníci soutěže mohli vyrobit náramky z korálků, které byly věnovány dětem do brněnského onkologického centra.
Nádherné věcné ceny pro všechny soutěžící dodala firma Nobilis Thilia a Enii nails, kterým tímto prostřednictvím velmi děkujeme.  


|
 zpět | fotogalerie
© Copyright 2005 - 2018 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík