Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
Projekt 72 hodin

Dne 12.10.2018 se naše škola zúčastnila projektu 72 hodin. Jednalo se o tři dny
plné dobrovolnických aktivit, které se v České republice konaly již po sedmé.
Během akce, která se konala 11. - 14.10.2018, se dobrovolníci v celé České republice pustili do aktivit, které pomáhají například přírodě, svému okolí či zlepšují kvalitu života jiným lidem. Výsledkem těchto projektů je pak mnoho radostných úsměvů a pocitu z dobře vykonané práce.

Projektu se zúčastnily také naše žákyně 1. ročníku oboru kosmetička. Tematickým líčením zkrášlily nejen své tváře, ale v rámci projektu i blízké okolí své školy. S úsměvem na tvářích, jež doplňovala kreslená jablíčka, listy, či větvičky vyrazily do ulic sídliště Mojmír v Uherském Hradišti, kde společně s žáky prvního ročníku Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město vysadily dvě mladé jabloně. Ty určitě udělají radost všem kolemjdoucím, nejen během jarních dnů, kdy budou vábit svou vůní, ale později také v podzimním čase, kdy nabídnou své plody. Zeleň je balzám na oči a oživí tak šeď města. Ve spolupráci s Informačním centrem pro mládež Uherské Hradiště, v čele s koordinátorkou projektu Lenkou Kodrlovou, se nám vše podařilo.
 
V dnešní uspěchané době jsou takové projekty vítanou aktivitou.
Dobrý pocit v nás všech zůstane ještě dlouho a už se všichni těšíme, až začnou jabloně plodit.
 

|
 zpět | fotogalerie
© Copyright 2005 - 2018 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík