Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
   Hlavní menu
   Úvodní strana
   Aktuality
   Profil školy
   Studijní obory
   Přijímací řízení
   Personální obsazení
   Střediska OV
   Fotogalerie
   Kontakt
   Studijní materiál
   Dokumenty školy
  Statistiky
  Reklama

      Aktuality
Den bez překážek II

   Paprsky podzimního sluníčka, ochota projevit sounáležitost a znovu se setkat s kamarády, které jsme poznali na konci školního roku 2010 při akci pořádané naší školou.  To vše jsou důvody, proč se třída 4. E zúčastnila setkání nazvaného ,,Cihlářská v akci“ s osobami se zdravotním postižením, kteří jsou ubytováni v DZP, DS Kunovice.
   Zda-li si však myslíte, že akci dohodli vyučující a studenti  nicnenamítajíc odevzdaně plnili plán školy, jste na omylu. Zájem o opětovné setkání byl tentokráte ze strany našich studentek čtvrtého ročníku obor kosmetička.
   Kromě nich se zapojili i děti z Mateřské školy v Kunovicích a studenti Střední školy průmyslové
a hotelové v Uherském Hradišti, mezi nimiž nechybělo početné mužské osazenstvo, což jistě potěšilo i náš babinec.

   Všichni prožili slunečný říjnový naplňující den, nabitý nezapomenutelnými momenty a chvílemi
se svými staronovými kamarády. Po zaškolení a první manipulací s invalidními vozíčky se pustili všichni bez rozdílu do plnění různých sportovních a zábavných disciplín. V zápalu boje pak nikoho nenapadlo uvědomovat si rozdíly, které mezi nimi jsou. Největší euforie však zavládla při zapálení táborového ohně, při němž zaznívaly tóny a slova známých písní, které zazpívaly děti z Duhové
třídy výše uvedené mateřské školy.

  I od našich kosmetiček se dočkali svěřenci dárků, a to v podobě různých výrobků, které vyrobili studentky učebního oboru aranžérka. Mezi největšími dary však převažovala ohleduplnost, pozornost, kamarádství a radost do života, předaná prostřednictvím lidí, kterým nejsou zdravotně postižení na obtíž.| zpět |  | fotogalerie |

© Copyright 2005 - 2007 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení. | Tvorba a design studio Matějík .