Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
   Hlavní menu
   Úvodní strana
   Aktuality
   Profil školy
   Studijní obory
   Přijímací řízení
   Personální obsazení
   Střediska OV
   Fotogalerie
   Kontakt
   Studijní materiál
   Dokumenty školy
  Statistiky
  Reklama

      Aktuality
MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ KALIBR – CUP 2011

            I v letošním roce se konal 10.2.2011 již 11. ročník mezinárodní soutěže Kalibr-cup v Lanškrouně.
Jednalo se o ojedinělou soutěž jak svým pojetím, tak i rozsahem.
Celkem se zúčastnilo 32 odborných škol a učilišť z celé České republiky, Slovenska, ale i Polska, z nichž soutěžilo okolo 90 studentů. Jednotlivá družstva byla složena ze soutěžících a jejich modelů v soutěžních kategoriích „VLASOVÁ TVORBA“, „MAKE-UP“ a „NAIL-ART“.
Celá soutěž se nesla v duchu hesla „ŽIJEME PUNKEM“.

Ve výše uvedených kategoriích byli vyhlášeni první tři soutěžící, kteří byli odměněni cenami. Ostatní  účastníci obdrželi diplom a malý věcný dar za účast na soutěži.
Na hodnocení soutěžících v jednotlivých kategoriích se podíleli zástupci renomovaných kosmetických
a kadeřnických firem, např. Loreál, Goldwell, Ryor a další.

 
            Naši školu reprezentovaly v účesové tvorbě studentka 2. ročníku Natálie Vinklárková (obor Kadeřnice) a studentka 4. ročníku (obor Kosmetička)  Debora Kintlerová v soutěžní kategorii make-up. Pro naše studentky, které se na tak velké mezinárodní soutěži sice neumístily na prvních příčkách,
to byla jistě velká profesní zkušenost. Měli možnost zhlédnout práce jiných a někdy také zkušenějších soutěžících, porovnat své síly a um mezi velkou konkurencí a v neposlední řadě trochu nahlédnout pod pokličku nadnárodních kosmetických a kadeřnických společností, jejichž zástupci je hodnotili. Díky nim
je jméno naší školy slyšet na tak významných mezinárodních soutěžích, které mnohdy otvírají dveře k nemalým pracovním příležitostem. 

Už teď se těšíme na další ročník, jehož název zní „Na vlnách luxusu“

 

| zpět |  | fotogalerie |

© Copyright 2005 - 2007 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení. | Tvorba a design studio Matějík .