Zpravodajství Sport Počasí  Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řády Slovníky Centrum Seznam Google
   Hlavní menu
   Úvodní strana
   Aktuality
   Profil školy
   Studijní obory
   Přijímací řízení
   Personální obsazení
   Střediska OV
   Fotogalerie
   Kontakt
   Studijní materál
   Dokumenty školy
  Statistiky
  Reklama
      Aktuality
Kadeřnická soutěž Kalibr Cup 2006

    Šestý ročník mezinárodní soutěže škol a odborných učilišť Kalibr Cup 2006 se uskutečnil 23.února 2006 ve sportovní hale SPŠ a SOU, v Lanškrouně.
    Naši školu reprezentovali žačky 3. ročníku:

          Vendula Vlasatíková                 Gabriela Čevelová

     Úkolem soutěžících bylo v čase 60min. vytvořit na modelce účes ve stylu „Karneval v Riu“. Složitost a nápaditost účesu nebyla nijak omezena, nesměla se pouze vymykat od daného tématu. Soutěžící mohli používat libovolnou vlasovou kosmetiku, barevné spreje, gely, řasenky na vlasy a různé ozdoby k dotvoření celkového vzhledu.

    Porota hodnotila nejen techniku provedení, módnost, kreativitu a barevnost vlasů, ale i použití pomůcek, udržení čistoty na stolku a celkový dojem modelky. Soutěžící si musely dát pozor, aby nepoužili různé příčesky, závoje a ozdoby, které by pokryly více než 30% hlavy. Dále byla v soutěžním čase nepřípustná jakákoli konzultace se svým odborným doprovodem nebo jinou další osobou jinak by následovala okamžitá diskvalifikace.    

    Naše žákyně se této soutěže zúčastnily poprvé a jejich hlavním cílem bylo spíše sbírat cenné zkušenosti a příštího již 7. ročníku, který bude na téma „Živly země“ se naši reprezentanti určitě zúčastní.
    Prvních deset vítězných modelů postoupilo do finále, které se bude konat v Praze u příležitosti veletrhu Beauty EPO.

Zpracování účesu Gabriely Čevelové

Modelka Venduly Vlasatíkové 


| zpět |
© Copyright 2005 - 2007 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení. | Tvorba a design studio Matějík