Zpravodajství Sport Počasí  Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řády Slovníky Centrum Seznam Google
   Hlavní menu
   Úvodní strana
   Aktuality
   Profil školy
   Studijní obory
   Přijímací řízení
   Personální obsazení
   Střediska OV
   Fotogalerie
   Kontakt
   Studijní materál
   Dokumenty školy
  Statistiky
  Reklama
      Aktuality
Kadeřnická soutěž  Kalibr Cup 2008
 
Datum: 7. únor 2008
Účastníci: žáci oboru Kadeřník

Před Vánocemi proběhlo na našem učilišti školní  kolo soutěže v účesové tvorbě. Tématem byla  plesová sezóna. Tohoto kola se účastnily kadeřnice prvního až třetího ročníku. První dvě umístěná děvčata pak odjela zastupovat naši školu na soutěž do Lanškrouna. Tato soutěž se jmenuje Kalibr Cup a proběhla 7.února 2008 ve sportovní hale SOŠ a SOU v Lanškrouně.
               Soutěže se zúčastnilo 44 soutěžících z 31 škol. Prvních deset soutěžících vždy postupuje do finále, které se koná v Praze u příležitosti veletrhu World Of Beauty Spa. Naši školu do Lanškrouna jely reprezentovat studentky Alena Hanáčková a Nikola Ševečková.
Alena, studentka třetího ročníku, se dostala do první dvacítky, což je ze 44 soutěžících velmi hezké umístění. Nikola je studentkou druhého ročníku a tak má šanci zaútočit znovu v příštím roce.
               Na Kalibr Cupu nesoutěží jen kadeřnice, ale také kosmetičky a to v make- upu a v nail- artu. A tak se těšíme na příští rok, kdy s námi na soutěž snad již pojedou i studentky kosmetičky, které naše modelky odborně nalíčí. Součástí celé akce byly i doprovodné programy, které mají vždy velký úspěch.
               Výkony soutěžících kadeřnic hodnotil známý brněnský kadeřník Mgr. Jan Špilar, který řekl:
,,Cesta, která vede k úspěchu, je hlavně o tom moc a moc chtít!“
| zpět |
© Copyright 2005 - 2007 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení. | Tvorba a design studio Matějík .