Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
   Hlavní menu
   Úvodní strana
   Aktuality
   Profil školy
   Studijní obory
   Přijímací řízení
   Personální obsazení
   Střediska OV
   Fotogalerie
   Kontakt
   Studijní materiál
   Dokumenty školy
  Statistiky
  Reklama

      Aktuality
Kadeřnická a kosmetická soutěž Brněnské zrcadlo 2013
 

17. dubna 2013 se naši studenti oborů kadeřník a kosmetička účastnili soutěže s názvem Brněnské zrcadlo. Soutěž se konala v prostorách Střední školy potravinářské, obchodu a služeb v Brně. Tématem letošního ročníku byla kreativita. Celkem 30 soutěžících se tu svoji snažilo předvést v dámské i pánské kategorii s názvem Kreativní lady, Kreativní gentleman a Vášnivé flamengo.

Za naši školu se soutěže zúčastnily studentky oboru kadeřník Adéla Popelková (pánská kategorie)
a Táňa Tvrdoňová (dámská kategorie) a studentka oboru kosmetička Barbora Pijáčková. V kadeřnické soutěži porota hodnotila na prvním místě nápad, originalitu a čistotu provedení střihu. Adéla s Táňou
sice neskončily na stupních vítězů, ale ze soutěže si odvezly hlavně novou zkušenost, motivaci
a zapálení do další práce.

 V kosmetické soutěži byla nejdůležitější kritéria podobná s těmi kadeřnickými. Nejdůležitější byla originalita a náročnost líčení. Celkový dojem modelky pak umocňoval celé dílo. Porota se také hodně zaměřovala na detail nalíčených očí a rtů a na nanesení make-upu. Studentka naší školy Barbora v celkovém pořadí obsadila krásné 5. místo.

Na konci dne všechny studentky obdržely od sponzorů soutěže kosmetické balíčky a diplomy za účast. Nasbírané zkušenosti z podobných soutěží jsou pro studenty velmi užitečné , neboť je mohou využít ve svém dalším profesním růstu.
 
                                                                                                                         UOV  Yvona Rosůlková

| zpět |  | fotogalerie |

© Copyright 2005 - 2013 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení. | Tvorba a design studio Matějík .