Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
   Hlavní menu
   Úvodní strana
   Aktuality
   Profil školy
   Studijní obory
   Přijímací řízení
   Personální obsazení
   Střediska OV
   Fotogalerie
   Kontakt
   Studijní materiál
   Dokumenty školy
  Statistiky
  Reklama

      Aktuality
Exkurze Budapešť - Bratislava 24.10. - 25.10. 2013
  
Letošní pobyt v hlavních městech našich sousedů – v Budapešti a Bratislavě jsme si opravdu užili. Nádherné počasí, které jsme měli, nám velmi zpříjemnilo pobyt na těchto historických místech.
Program byl opravdu náročný, nohy bolely skutečně všechny, ale z pohledu studentů to bylo skvělé.
Po příjezdu do Budapeště jsme si prohlédli Citadelu, dále historické centrum, pomník Milenia, Matyášův chrám a mnohé další památky. Ve večerních hodinách jsme se ubytovali v hotelu Plus v Bratislavě
a po večeři jsme se ještě šli podívat na noční Bratislavu. V pátek po snídani nás autobus zavezldo
centra, kde nás zaujala prohlídka Bratislavského hradu, Děvína i mnoha dalších míst. Příjezd do Uherského Hradiště byl ve večerních hodinách a moc příjemné bylo, že v dalších dnech nás čekaly podzimní prázdniny.

                                                                                                             
Stanislava Vyoralová                                               
                                       

Pohledem studentů:

Zájezd podle mého názoru byl plný zážitků, nových poznatků z historie našich sousedů. Program i kolektiv byl skvělý. (1. DN)

Bylo to pěkné, zábavné, poučné a zajímavé. Autobus, hotel i jídlo byly dobré. Celkově shrnuto – mazaný výlet. (1. DN)

Na výlet jsem se moc těšil a  opravdu to bylo výborné. I když jsem si chvilkami myslel, že „vyplivnu duši“, tak bych to rád zopakoval. (1. DN)
 
Nejvíc se mi líbila cesta autobusem, kde se utužil náš kolektiv. Prohlídky byly velmi zajímavé. Jel bych zase. (1. DN)

Skvělý výlet plný nových zážitků. Památky mě naplňovaly obdivem. Průvodce byl fajn a výlet bych si klidně zopakovala. (2. DN)

Zábavný a skvělý výlet plný památek, zážitků a  nových  kamarádů. Výlet bych si určitě zopakovala. Velmi se mi líbilo město Budapešť a její centrum. (2. DN)

Výlet do Budapešti a Bratislavy byl hezký, ale taky náročný. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o památkách a historii těchto měst. Počasí první den bylo nádherné, a tak jsme si mohli užít pohled na krásnou Budapešť. V Bratislavě nás mimo jiné zaujala studna na Děvíně a pohled na Dunaj. Výlet se mi moc líbil. (2. DN)

Budapešť – krásné počasí, pěkné památky a výhled, super zážitky, hezké centrum města,
Bratislava – pěkné centrum města i hotel, namáhavé schody na Bratislavský hrad, hezký Děvín s vyhlídkou na Dunaj. (3. E)

Budapešť  - super zážitky, krásné památky.
Bratislava – velmi poučná a náročná. Opravdu velké obchodní centrum, velmi nepřehledné.  Jinak hotel nad očekávání hezký. Nejvíce mě zaujala studna na Děvíně a krásná vyhlídka. Super zážitky! (3. E)

| zpět |  | fotogalerie |

© Copyright 2005 - 2013 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení. | Tvorba a design studio Matějík .