Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
Koruna kreativity - finále Praha 2016

V listopadu jsme se zúčastnily soutěže Koruna kreativity na téma Lady GAGA.
Když jsme se dozvěděly, že postupujeme do finále, začala nám v žilách tuhnout krev. Snažily jsme se vyladit soutěžní formu na maximum, proběhlo několik zkoušek soutěžního účesu, až jsme se konečně dočkaly a 21. ledna vyrazily na finále do Jesenice u Prahy. Vstávání ve 3 ráno není nic pro nás, to už víme, ale jsme holky šikovné, a tak všechno probíhalo bez nejmenších komplikací. Všechno se semlelo neskutečně rychle. Po příjezdu jsme šly hned na věc a než jsme se nadály, už se modelka Denisa promenádovala na závěrečném defilé. Následovalo dlouhé čekání, které jsme si zkrátily hodnocením soutěžních modelů, čokoládou a sledováním ostatních disciplín. Co vám budeme povídat, nervy to byly hrozné, ale stálo to za to. Umístily jsme se na krásném 5. místě z celkového počtu 27 soutěžících. Mile nás překvapilo velmi kladné hodnocení zahraničního hosta, zastupitele značky Tony&Guy, který nás a náš model ohodnotil vysokým číslem. Všechny jsme získaly nové zkušenosti, které v budoucnu určitě na maximum zúročíme a budeme se snažit na další soutěži získat aspoň tak pěkné místo, jako v Jesenici. Zdar a sílu kadeřníci a vizážisti, nebojte se ukázat, co ve vás je a pojďte do toho příště taky! :)
 

PS: Jako autor článku a soutěžící bych chtěla poděkovat paní mistrové Markétě Bečákové, za všechnu podporu a chuť do soutěžení, modelce Denisce za obrovskou trpělivost, ,,funklubu", který nás na soutěži doprovázel, ale také vedení školy, že nám umožnila se této soutěže zúčastnit. Mějte se hezky, Martina. :)

| zpět |  | fotogalerie |

© Copyright 2005 - 2016 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík