Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
A zase ten Halloween

Přiblížil se podzim a s ním i doba Halloweenu, který se sice v České republice neslaví, ale v anglicky mluvících zemích je to jeden z nejoblíbenějších svátků, který připadá na 31. října.
A proto jsme se opět rozhodli, že našim žákům tento svátek netradičním způsobem přiblížíme i letos. Většina si pod pojmem Halloween představí dýně, duchy, upíry
a jiná strašidla, toulající se ulicemi měst. Ale proč tato symbolika vznikla?
To by již naši žáci zvládli zodpovědět, protože se základní informace dozvěděli při krátké prezentaci, která proběhla v anglickém jazyce a na konci vyústila v rychlý kvíz, který prokázal, zda si žáci z „přednášky“ něco zapamatovali.
Nebyla to však jen „obyčejná přednáška“. Byly to minuty plné angličtiny, Halloweenských příšer a duchů, zkoušek odvahy a také ochutnávek typických Halloweenských pokrmů. To vše a mnohem více si nachystaly žákyně 3. ročníku oboru kosmetické služby, kterým se tento projektový den velmi vydařil.


|
 zpět | fotogalerie 
© Copyright 2005 - 2019 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík