Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
Vánoční soutěž 2019 

V předvánočním čase proběhla na naší škole kadeřnická soutěž na téma PARTY LOOK. Zúčastnily se jí žákyně ze všech ročníků oboru kadeřnice a to v počtu deseti soutěžících. Tomuto soutěžnímu klání samozřejmě předchází přípravy. Promyslet, jak učesat a nalíčit modelku, vybrat vhodné ošacení a doplňky, není nic jednoduchého. Dnes mají dívky velkou výhodu, pokud neporadí paní učitelky, mohou se inspirovat na internetu, kde najdou nespočet různých nápadů. Potom už stačí vybrat ten nejvhodnější pro svou modelku.  Někdo zůstává u prvotního nápadu, někdo zase zkouší několik variací a hledá tu nejlepší. A najednou je to tady - soutěž. 

Dne 19. 12. 2019 se v provozovnách kadeřnictví a kosmetiky uskutečnil již 15. ročník soutěže kadeřnic. V 8:00 se prostory zaplnily soutěžícími, které si připravovaly modelky s pomocí paní učitelky Dosoudilové. O hudební doprovod během soutěže se postarali Lukáš Řezník a Miroslav Sedlák z 1. K, program pro žáky prvního ročníku kadeřníků si připravily kosmetičky z 3. E. Soutěžních šedesát minut uběhlo velmi rychle, obzvlášť soutěžícím, které v posledních minutách ještě pečlivě dolaďovaly účes a líčení. A jak porota rozhodla?

1.     místo   Alžběta Mišková

2.     místo   Žaneta Chrástková

3.     místo   Barbora Dufková

Všem patří velké poděkování, Alžbětě a Žanetě hodně úspěchů na mezinárodní soutěži v Lanškrouně.

| zpět | | fotogalerie  
© Copyright 2005 - 2019 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík