Zpravodajství Sport Počasí Blesk Horoskopy Tel. seznam Jízdní řád Slovníky Seznam Facebook Google
Hlavní menu
Úvodní strana
Aktuality
Profil školy
Studijní obory
Přijímací řízení
Personální obsazení
Střediska OV
Fotogalerie
Dokumenty školy
Maturitní a závěrečné
zkoušky
Kontakt
Intranet školy >>
  Statistiky
  Reklama

     Aktuality
KOSMETICKÁ SOUTĚŽ

Dne 18. 12. 2019 proběhlo školní kolo kosmetické soutěže na téma PARTY LOOK, kterého se zúčastnily žákyně druhého a třetího ročníku oboru kosmetické služby. Třináct soutěžících líčilo podle své fantazie na zadané téma své modelky.

1. místo obsadila Vendula Salajová ze 3. ročníku, která bude naši školu reprezentovat na soutěži Kalibr Cup, což je mezinárodní soutěž středních škol v Lanškrounu. 2. místo patřilo Simoně Štuchalové (3. ročník) a na 3. místě se umístila Lucie Bršlicová (2. ročník).

Publiku tvořenému žákyněmi všech ročníků oboru kosmetické služby se nejvíce líbila modelka Simony Štuchalové (Dominika Lukaštíková).

O dva dny dříve, 16. 12. 2019, se na to samé téma konala soutěž v líčení i pro žákyně 1. ročníku. Všechny soutěžící se zhostily svého úkolu velmi dobře, i když líčení ještě neprobíraly.

Na 1. místě se umístila Kateřina Čagánková, na 2. místě byla Nikola Starová             a 3. místo patřilo Sáře Skládalové.

Všem soutěžícím, modelkám, porotě i učitelkám odborného výcviku děkujeme za zdařilou akci.

| zpět | | fotogalerie  
© Copyright 2005 - 2019 | Střední škola služeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena. | Přebírání materiálů není dovoleno bez předchozího svolení.
Tvorba a design studio Matějík